OSK ELKA - Kursy
Strona główna Nasze kursy Cennik Baza wiedzy Kontakt

Nasze kursy

Z nami szybko i skutecznie zdobędziesz prawo jazdy! Nasze kursy są proste, praktyczne i dostosowane do Ciebie. Chcesz jeździć samochodem, motocyklem czy ciężarówką? Mamy to, czego potrzebujesz. Ucz się w fajnej atmosferze, z ludźmi, którzy naprawdę rozumieją, jak nauczyć Cię jazdy. Zapisz się już dziś i ruszaj na drogę z naszymi kursami!

Nasze kursy

obrazek kursu kategoria b

Kategoria B

Kurs kategorii B otwiera drogę do świata samochodów osobowych. Idealny dla tych, którzy chcą komfortowo podróżować po mieście i poza nim.

obrazek kursu kategoria a

Kategoria A

Kurs kategorii A jest przeznaczony dla przyszłych motocyklistów. Zdobądź umiejętności do jazdy na każdym typie motocykla, od lekkich po ciężkie maszyny.

obrazek kursu kategoria c

Kategoria C

Kurs kategorii C jest przeznaczony dla przyszłych kierowców profesjonalnych, którzy w najbliższej przyszłości będą poruszać się po drogach naprawdę ciężkim sprzętem.

obrazek kursu kategoria d

Kategoria D

Kurs kategorii D jest idealny dla osób aspirujących do roli kierowcy autobusu lub autokaru. Ten kurs skupia się na zdobywaniu umiejętności i wiedzy niezbędnej do bezpiecznego i efektywnego przewożenia pasażerów na krótkich i długich dystansach.

obrazek kursu kategoria e

Kategoria E

Kurs kategorii E skierowany jest do kierowców, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności o prowadzenie pojazdów z przyczepami.

Nadchodzące kursy

Następny kurs: 17.06 Zespół Szkół Nr 5 41-710 Ruda Śląska - Wirek ul. Jankowskiego 2
Następny kurs: 21.06 Osiedlowy Dom Kultury - Country 41-705 Ruda Śląska - Bykowina ul. Sztygarska 9
Następny kurs: 19.06 Miejska Biblioteka Publiczna fila nr 18 fila nr 18 41 - 706 Ruda Śląska - Halemba ul. 1 Maja 32
Następny kurs: 18 czerwca 2024 r. godz. 16.00 Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty (dawne Miejskie Centrum Kultury) 41 - 709 Ruda Śląska, ul. Niedurnego 69
Następny kurs: 20.06 Rudzka Agencja Rozwoju - Inwestor 41-700 Ruda Śląska - Ruda, ul. Wolności 6 I piętro, sala nr 1
telefon kontaktowy ikona Zadzwoń teraz